Stary, nowy rok!

stary nowy rok

Ten rok był bardzo dziwny. Społeczeństwo Ryzyka według Ulricha Becka to kraina spokoju i radości w porównaniu z tym co się dzieje teraz. Nie będę wymieniać tych złych wydarzeń, bo świetnie robią to za mnie kanały informacyjne, portale i gazety, ale wszyscy wiemy, że tych dziwnie-złych wiadomości było bardzo dużo.

Z drugiej strony był to udany dla mnie rok prywatnie. Mój narzeczony wrócił do Polski, oświadczył mi się, moja rodzina wygląda na szczęśliwą, a ja w lipcu założyłam Almostthirty. Już od dłuższego czasu chciałam założyć bloga, ale nie wystarczało mi odwagi i czasu. Okres rekonwalescencji po operacji był więc świetną okazją do mobilizacji! Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że 2-iego lipca otworzyłam WordPressa i zaczęłam pisać.

Wiem, że mój blog wymaga o wiele więcej pracy i samodyscypliny ode mnie. Moim cichym marzeniem na 2017 rok jest rozbudowanie Almostthirty, przeprowadzenie wiele ciekawych rozmów z inspirującymi osobami, napisanie miliona sto dziewięćset dobrych postów i pierwsze 10 komentarzy od Was pod wpisem.

Mam nadzieję, że się uda! Wpadajcie do mnie częściej, będzie mi bardzo miło! Poniżej zebrałam wszystkie posty, które do tej pory wysmażyłam. Jak coś Was ominęło to szybki klik, szampan w rękę i czytajcie:

DO SIEGO ROKU i róbmy swoje! (zawsze mnie bardzo śmieszy wyrażenie – do siego)

Widzimy się następnym razem w 2017! Juhuuu!

Alicja

Dodaj komentarz