Umiejętności i przeżycia pod choinkę

08c190cb7e6401e5cac7e237b822304f

Pierwszy raz uczestniczę w przedświątecznej gorączce mając bloga. Czytając i przysłuchując się dookoła zauważyłam, że świąteczne szaleństwo objęło też blogosferę. Przyznam szczerze, że uwielbiam patrzeć co kto wynalazł z czeluści internetowych sklepów czy naziemnych małych butików, o których istnieniu nie miałam pojęcia.

W tym roku, pierwszym sezonie blogowym dla mnie, też chciałabym wam polecić parę pomysłów na prezenty dla bliskich. Po typowe świąteczne przewodniki odsyłam Was do kanałów na YouTube The Anna Edit i Fleur DeForce. Fleur zrobiła całą serię filmików, więc do koloru do wyboru!

Ja dzisiaj chciałabym pokazać Wam prezenty, które zafundują drugiej osobie ciekawe przeżycie albo nauczą ją nowych umiejętności. Mi takie prezenty przynoszą największą frajdę, więc może i was też zainspirują! Przewodnik prezentowy podzieliłam na dwie części. Inaczej ten post ciągnąłby się pewnie jak wenezuelska telenowela.

Karty podarunkowe na kursy:

  • Olka Kaźmierczak, założycielka akademii Fashion PR Talks, z okazji Świąt przygotowała karty podarunkowe, które można wykorzystać wyłącznie na kursy w jej szkole. Jeśli ktoś z Waszych bliskich ma własną firmę, markę, pasjonuje się modą i chce się w tym kierunku rozwijać, to nie wyobrażam sobie lepszego prezentu. Sama chętnie bym taką kartę dostała (hoho)! Karty możecie kupić o różnych nominałach. Wystarczy, że napiszecie na adres email: info@fashionprtalks.pl z informacją, którą kwotę wybieracie. W grudniu kartę będzie można kupić przez stronę internetową Fashion PR Talks. Zdecydowanie polecam!

screen-shot-2016-11-29-at-21-01-18 screen-shot-2016-11-29-at-21-01-32 screen-shot-2016-11-29-at-21-01-40

  • Kolejny program, na który warto wysłać przyjaciół to projekt mentoringowy Mentors4starters. Jeśli znacie osoby, które nie wiedzą jeszcze do końca co chciałyby robić w ramach swojej kariery lub właśnie dokładnie wiedzą, ale potrzebują odpowiedniej motywacji to jest to idealny prezent dla nich! Podczas programu uczestnik spotyka się ze swoim mentorem, który często jest biznesmanem/bizneswoman z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją. Proces rekrutacyjny zaczyna się już 1-ego lutego 2017, dlatego nie ma co zwlekać! Jeśli chcecie pobrać zaproszenie na ten program to zostawcie swojego maila, a prezent szybko wleci do waszej skrzynki odbiorczej!

  • Kursy organizowane w ramach Zwolnionych z Teorii zaciekawią osoby, które interesują się marketingiem, digitalem, project managementem lub startupami i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w tych dziedzinach. Bliska Wam osoba, już kilka tygodni po Świętach, może mieć certyfikat, który zwiększy jej szanse na rynku pracy albo będzie po prostu ciekawą przygodą.
  • Jest mnóstwo ciekawych kursów w Internecie! Bezpłatne kursy z topowych amerykańskich uniwersytetów takich jak Stanford czy Duke znajdziecie na stronie Coursera. Jeśli wolicie na przykład Harvard lub Sorbonę to polecam edX. Jakiś czas temu sama uczestniczyłam w takim kursie i mogę spokojnie je zarekomendować! Płatne kursy o blogowaniu, photoshopie i zakładaniu własnego biznesu robią dziewczyny z Beautiful Mess. Kursy nie są kosmicznie drogie, a warto od dziewczyn się uczyć, bo są one blogowymi wyjadaczami.
  • Nie byłabym sobą, gdybym nie zachęciła Was do sprezentowania komuś książek, które już Wam polecałam:

Oriana Fallaci. Portret kobiety, Cristina de Stefano

Girlboss, Sophia Amoruso

Bloom, Estee Lalonde

I tutaj dochodzimy (czy doczytujemy?) do końca przewodnika. Koniecznie zapiszcie się do mojego newslettera po więcej inspiracji i zaproszenie na kurs Mentors4Starters! Będzie fajnie, obiecuję!

Alicja

Komentarz

  1. […] Umiejętności i przeżycia pod choinkę […]

Dodaj komentarz