Dobry początek?

zaczynamy

Byłam na Erasmusie. Skończyłam studia. Mieszkałam w 3 różnych krajach. Od 3 lat pracuję w korporacji. A i chyba nie wspomniałam – mam 27 lat. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że powinnam wiedzieć co chcę robić w życiu, kim jestem, gdzie się widzę za 10 lat.

Hmm… tak nie jest. I podejrzewam, że wiele dziewczyn (i chłopaków!) w moim wieku ma podobne przemyślenia.

I tu pojawił się pomysł bloga! Sama codziennie mierzę się ze znalezieniem czegoś co mnie będzie interesowało, w czym będę dobra ( a nawet najlepsza!) albo zawodowo albo prywatnie. Rozmawiam z różnymi ludźmi, spotykam się z coachem, czytam pomocne książki i artykuły, w końcu chodzę na rozmowy o pracę i próbuję odnaleźć swoje miejsce w mojej firmie – pomyślałam, że jeśli mi coś pomoże to i Wam może!

Od razu zaznaczam, że nie będą to filozoficzne rozważania nad sensem życia tylko same KONKRETY! Razem będziemy dochodzić do tego jak się dowiedzieć w czym jesteście dobrzy, czego chcecie i dlaczego to jest ok żeby tego nie wiedzieć. Będę opisywała Wam moje wzloty i upadki, może to też będzie dobrym przykładem bo najlepiej uczyć się na czyiś błędach.:)

No to zaczynamy!

A no i nie przywitałam się – Hej!:)

Alicja

Komentarz

  1. […] jak wspominałam w poście Dobry początek?, mam 27 lat, od trzech lat pracuję w korporacji, skończyłam studia i nadal nie wiem co mam ze […]

Dodaj komentarz